MIXmarketing geeft presentatie @ Pensioen & Bedrijvendag van Guardian Group @ Curacao

Vrijdag 23 mei geeft Ria Luitjes van MIXmarketing een presentatie over Social Media voor Bedrijven op Curacao. Elk jaar organiseert de Guardian Groep de ‘Pensioen- en Bedijvendag’. Deze dag wordt altijd druk bezocht en er zijn meer dan 150 bedrijven uit Curacao aanwezig. Dit jaar vind de ‘Pensioen & Bedrijvendag’ plaats in St Barbara resort.

Thema : Social & Human Capital
Sprekers:
Ria Lutijes, MIXmarketing Curacao
Guido Roijer, UNA
Rijk Verweij, Cunningham Lindsey Nederland
Maghalie van der Bunt, Deloitte Dutch Caribbean

143409_GG_AdvPBD3kx165-NL-page-001

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

Related Posts

data privacy dag 2023

Data Privacy Dag 27 januari 2023

Voor de CA+ gecertificeerde bedrijven organiseert MIXmarketing voor de tweede keer de Data Privacy Dag. 27 januari 2023 is de dag om je vertrouwelijke materialen

social media dag blog ria luitjes mixmarketing

Social Media dag

Vandaag, 30 juni 2022 is het Social-Media dag. Is dat belangrijk? Nee helemaal niet. Alleen zet het mij wel aan het denken, aangezien ik veel

webinar user tips zoom

Zoom tips & tricks

Webinar: Studenten voor studenten.
We weten na twee jaar corona en vele online-sessies inmiddels wel hoe het werkt. Toch zie ik dagelijks online dingen die beter kunnen. Zeker als je een leuke rol hebt tijdens deze webinars. Daarom speciaal voor de Webinars voor RCN /OCW op 29 en 31 maart hieronder meerder tips voordat de sessie begint en tijdens de sessie.